Vodní překážka

Vodní překážka2019-03-13T17:32:12+01:00

Vodní překážka

Chraňte ekologicky nejcitlivější části hřiště pomocí zpevněného trávníku.

Vodní překážky jsou často nejkomplikovanější prvky na golfovém hřišti. Jsou také nejnáročnější na zajištění. Strmé svahy, vysoké břehy vodních hladin a citlivá volně žijící zvířata, to je kombinace, která vyžaduje účinné a elegantní řešení. Beton a kámen jsou nejen drahé, ale i neestetické. Trávník je ideální, ale pouze v případě, když bude odolávat náročnému působení vodního toku. S touto problematikou může pomoci GreenArmor™ System.

Zpevněný trávník je zásadní rozdíl

GreenArmor™ System je speciální kombinací permanentních rohoží Futerra® TRM a špičkového výkonu protierozního materiálu Flexterra® HP-FGM™ (flexibilní růstové médium). Rohože Futerra poskytují vyšší stabilitu požadovanou na strmých svazích a březích vodních ploch, zatím co Flexterra HP-FGM drží osivo a živiny na místě pro rychlé klíčení a růst. Společná kombinace těchto materiálů je v současnosti nejlepší řešení pro zakládání a údržbu trávníků v extrémních podmínkách.

Osvědčený výkon za zajímavou cenu

GreenArmor™ System zvyšuje přibližně dvojnásobně protierozní odolnost přirozené vegetace za cenu podstatně nižší, než při řešení pomocí tvrdého zpevnění pomocí betonu či kamenů. Výsledkem je kvalitní a hustý trávník, založený pomocí hydroosevového mulčovacího materiálu, který je 100% biologicky odbouratelný a netoxický. To zaručuje bezkonkurenční bezpečnost na nejcitlivější části golfového hřiště.