Krajina
  Home > Golfová hřiště > Vodní překážka


  Profile
Vodní překážka

Chraňte ekologicky nejcitlivější části hřiště pomocí zpevněného trávníku.
Vodní překážka

Vodní překážky jsou často nejkomplikovanější prvky na golfovém hřišti. Jsou také nejnáročnější na zajištění. Strmé svahy, vysoké břehy vodních hladin a citlivá volně žijící zvířata, to je kombinace, která vyžaduje účinné a elegantní řešení. Beton a kámen jsou nejen drahé, ale i neestetické. Trávník je ideální, ale pouze v případě, když bude odolávat náročnému působení vodního toku. S touto problematikou může pomoci GreenArmor™ System.

Zpevněný trávník je zásadní rozdíl.
GreenArmor™ System je speciální kombinací permanentních rohoží Futerra® TRM a špičkového výkonu protierozního materiálu Flexterra® HP-FGM™ (flexibilní růstové médium). Rohože Futerra poskytují vyšší stabilitu požadovanou na strmých svazích a březích vodních ploch, zatím co Flexterra HP-FGM drží osivo a živiny na místě pro rychlé klíčení a růst. Společná kombinace těchto materiálů je v současnosti nejlepší řešení pro zakládání a údržbu trávníků v extrémních podmínkách.

Osvědčený výkon za zajímavou cenu.
GreenArmor™ System zvyšuje přibližně dvojnásobně protierozní odolnost přirozené vegetace za cenu podstatně nižší, než při řešení pomocí tvrdého zpevnění pomocí betonu či kamenů. Výsledkem je kvalitní a hustý trávník, založený pomocí hydroosevového mulčovacího materiálu, který je 100% biologicky odbouratelný a netoxický. To zaručuje bezkonkurenční bezpečnost na nejcitlivější části golfového hřiště.- Hlavní stránka -

© 2018, SNADNÝ TRÁVNÍK, s.r.o. – všechna práva vyhrazena