Krajina
  Home > Golfová hřiště > Odpaliště (Tee)


  Profile
Odpaliště (Tee)

Dlouhodobá ochrana Vašich odpališť.
Tee

Jeden z nejtěžších úkolů na golfovém hřišti je ošetřování trávníku na odpališti.Toto místo je neustále zatěžováno. Vytržené drny a prakticky nepřetržité zatěžování chůzí dělají z této části golfového hřiště oblast vyžadující značné množství času a pozornosti. Profile Golf™ nabízí půdní doplňky, jejichž cílem je snížit zhutňování půdy, vyrovnávat vlhkost, zlepšovat zadržování živin a tím vytvořit ideální podmínky pro růst trávníku.

Zvolte správné řešení od počátku.
Výstavba odpaliště je zásadní. Používejte půdní doplňky Profile Field & Fairway™ nebo Profile Greens Grade Fortified RZ™ namísto rašeliny a jiných organických materiálů, které se v průběhu času mění. Částice Profile® porézní keramiky (PPC) budou držet v rovnováze vlhkost, kyslík a živiny lépe než písek a navíc neuzavřou přístup vody a kyslíku do kořenové zóny tak, jako některé organické materiály. Tyto PPC částice se v průběhu času nerozkládají a dlouhodobě zlepšují růstové podmínky v kořenové zóně.

Boj proti zhutnění přímo v kořenové zóně.
Udržujte odpaliště pomocí topdressingu s Profile Greens Grade™. Degradace pouze 3% PPC částic za 20 let zajistí dlouhodobý dostatek přísunu vlhkosti, kyslíku a živin do kořenové zóny. Díky tomu bude trávník na odpališti vystaven méně stresu a bude zdravější.

Vyplňujte vytržené drny elegantně a rychle.
Částice Profile® porézní keramiky (PPC) usnadňují mísení směsi z vytržených drnů tím, že vysuší směs písku a osiva. Částice porézní keramiky také pomáhají udržovat připravené klíčící osivo v kontejnerech. Po aplikaci směsi z vytržených drnů, pomohou tyto částice zadržovat vlhkost a živiny pro lepší klíčení osiva a přežití rostlin. Profile Greens Grade Emerald a Profile Field & Fairway je rychlá pomoc, jak odstranit poškozená místa a obnovit Vaše odpaliště.- Hlavní stránka -

© 2018, SNADNÝ TRÁVNÍK, s.r.o. – všechna práva vyhrazena