Krajina
  Home > Golfová hřiště > Profile® porézní keramika


  Profile
Profile porézní keramika

Profile Field & Fairway

Profile Field & Fairway zlepšuje trvale půdu v kořenové zóně a pomáhá trávníku odolávat zatížení a provozu.

Profile Field & Fairway™ Profile Field & Fairway jsou anorganické keramické částice, které se přimíchávají do půdy v kořenové zóně při výstavbě nebo se používají jako materiál pro topdressing (pískování). Porezita tohoto materiálu je 74% a díky tomu pomáhá odolávat zhutnění, vyrovnávat vlhkost a napomáhá zdravému vývoji kořenovému systému. Zdravý kořenový systém poskytuje trávníku vyšší odolnost proti nemocem a předchází problémům při údržbě trávníku.

Ať při přimíchává do půdy kořenové zóny již při výstavbě nebo při topdressingu, Profile Field & Fairway zlepšuje zadržování vody a živin v půdě, zvyšuje hladinu kyslíku v kořenové zóně a usnadňuje odvodnění při nasycení půdy vodou při dešti. Tento materiál je dostupný v přírodním či zeleném (emerald) barevném provedení, pro lepší estetický vzhled po topdressingu při současném zlepšení zdraví trávníku, snížení opotřebení a urychlení obnovy.

Nahoru Zpět nahoru


Profile Greens Grade

Profile Greens Grade™ zlepšuje trvale kořenové zóny na písečném základu.

Profile Greens Grade™ Profile Greens Grade je anorganický půdní doplněk, který používají golfová hřiště na celém světě, aby odolávali zhutnění, eliminovali suchá místa, usnadňovali odvodnění při dešti a udržovali zdravý kořenový systém. Zdravý kořenový systém poskytuje trávníku vyšší odolnost proti nemocem a předchází problémům při údržbě trávníku. Profile® porézní keramika (PPC) vyráběná z unikátního minerálního ložiska v Mississippi, může díky svým vlastnostem nahradit rašelinu v každé kořenové zóně na písečném základu.

Celková porezita tohoto materiálu je 74%, z toho 39% kapilárních (voda) pórů a 35% nekapilárních (vzduch) pórů. Ve směsi pro green s pískem, zlepšují PPC částice zadržování vody a živin v půdě, zvyšují hladinu kyslíku v kořenové zóně a usnadňují odvodnění při nasycení půdy vodou při dešti. Tyto částice v sobě drží vodu a uvolňují ji dle potřeby rostlin, tím oddalují potřebu zavlažování. Materiál Profile Greens Grade™ je ideální při řešení zatravnění na písčitém základě a je dostupný ve dvou barevných provedeních. Přírodní při výstavbě a zelené (emerald) pro topdressing (pískování) a zakrytí opotřebovaných ploch.

Profile Greens Grade™ splňuje požadavky uvedené v doporučeních USGA a byl testován na významných univerzitách v USA.

Nahoru Zpět nahoru


Profile Greens Grade Fortified RZ

Částice Profile® porézní keramiky s patentovanými přísadami pro rychlejší založení trávníku.

Profile Greens Grade Fortified RZ™ je půdní doplněk vyvinutý pro pomoc při výstavbě nově budovaných golfových hřišť s cílem co nejdříve připravit trávník pro hru a trvale zlepšit kořenovou zónu trávníku. Nové patentově chráněné složení kombinuje huminové kyseliny, rostlinné hormony a prospěšné bakterie, které zkvalitňují mikrobiální aktivity v kořenové zóně s porézní strukturou Profile® porézní keramiky (PPC). Při přidání do směsi pro green, Profile Greens Grade Fortified RZ™ urychlí zakládání trávníku a napomůže kvalitnějšímu růstu. Také zlepšuje kořenovou zónu trávníku, který je odolnější proti stresu a má vyšší odolnost proti nemocem.

Celková porezita tohoto materiálu je 74%, z toho 39% kapilárních (voda) pórů a 35% nekapilárních (vzduch) pórů. Ve směsi pro green s pískem, zlepšují PPC částice zadržování vody a živin v půdě, zvyšují hladinu kyslíku v kořenové zóně a usnadňují odvodnění při nasycení půdy vodou při dešti. Částice velikosti zrnka písku a biologické složení je ideální pro řešení zatravnění na písčitém základě.

Profile Profile Greens Grade Fortified RZ™ splňuje požadavky uvedené v doporučeních USGA a byl testován na významných univerzitách v USA.

Nahoru Zpět nahoru


- Hlavní stránka -

© 2018, SNADNÝ TRÁVNÍK, s.r.o. – všechna práva vyhrazena