Krajina
  Home > Hydroosev > Materiály pro hydroosev


  Profile
  Bowie
Materiály pro hydroosev

Tabulka sklonu svahu Produkty Profile® jsou neustále vyvíjeny a vyráběny dle nejnovějších vědeckých poznatků a zkušeností. Materiály se liší protierozní účinností, dobou účinnosti v místě aplikace, dobou potřebnou pro dosažení maximální účinnosti. Na obrázku je znázorněn základní přehled použití materiálů dle sklonu svahu.

    Protierozní materiály
CocoFlex™ ET-FGM
Flexterra® HP-FGM™
ProMatrix™ EFM™
Hydro-Blanket® BFM
Terra-Matrix® SMM
Tyto materiály jsou vyráběny s recyklovaných tepelně rafinovaných dřevitých vláken (Thermally Refined®) a již obsahují potřebné protierozní přísady, jako jsou fixátory, polyvlákna a další speciální přísady. Poskytují velice účinnou protierozní ochranu.

    Základní mulčovací materiály
Mulčovací materiály pro střední sklony a větší délky svahů jsou vyráběny z dřevitých vláken. Materiály pro mírné a střední sklony jsou vyráběny z papírových a dřevitých vláken. Mulčovací materiály pro mírné svahy a rovinné plochy jsou vyráběny z papírových vláken. Tyto materiály většinou neobsahují další přísady, jako jsou fixátory, polyvlákna atd.

GreenArmor     GreenArmor™ System je unikátní systém, který lze použít pro sklony svahů, na nichž není možno využít přirozené vegetace. Tento systém je kombinací permanentních rohoží Futerra® TRM, které jsou po fixaci na povrch vyplněny protierozním materiálem Flexterra® HP-FGM™. Je to prakticky nejúčinnější alternativa k tvrdému zpevnění z betonu či kamenů. Tento systém se využívá i na plochy vodních kanálů, kde je nutné odolávat proudu tekoucí vody.




- Hlavní stránka -

© 2018, SNADNÝ TRÁVNÍK, s.r.o. – všechna práva vyhrazena