Krajina
  Home > Golfová hřiště


  Profile
Golfová hřiště

Osvědčená řešení pro celé golfové hřiště, od odpaliště až na jamkoviště.
Golf

Profile Golf™ nabízí celou řadu produktů, které jsou určeny pro zakládání a udržování trávníků a přilehlé vegetace na celém golfovém hřišti. Projektanti, stavitelé a správci golfových hřišť po celém světě, používají Profile Golf™ produkty pro zakládání trávníků, protierozní opatření a pomocné půdní látky pro posílení kořenové zóny při výstavbě, rozšiřování a údržbě golfových hřišť.
Pro golfová hřiště všech velikostí, od rekreačních až po profesionální můžeme nabídnout celou řadu kvalitních produktů.

Jamkoviště (Green)
Přimícháním Profile® Porous Ceramics (PPC) do směsi kořenové zóny se vytvoří ideální růstové prostředí. Pro tento účel je vhodné použít materiál Profile Greens Grade™ nebo Profile Greens Grade Fortified RZ™. Pro údržbu a topdressing je možné použít Profile Greens Grade™ v přírodním či zeleném (emerald) barevném provedení pro lepší estetický vzhled na povrchu. V zimních měsících lze chránit povrch greenu proti poškození položením rohoží Enkamat® 7010, které vytvoří ochranný kryt.

Dráha (Fairway)
Při výstavbě a rozšiřování golfových hřišť se používá hydroosevový protierozní materiál Flexterra® HP-FGM™, který eliminuje půdní erozi a pomáhá při zakládání trávníku. Pro zlepšení klíčení a růstu využijte celou řadu ProPlus® půdních doplňků. Pro zlepšení vlastností místní půdy přimíchávejte do půdy Profile Field & Fairway™. Vysoké hodnoty pH a solí můžete upravit použitím produktu Aqua-pHix™.

Odpaliště (Tee)
Při výstavbě odpaliště se přimíchává do kořenové zóny Profile Field & Fairway™ nebo Profile Green Grade Fortified RZ™. Profile® Porous Ceramics může pomoci i při údržbě odpaliště a při pokrývání vytržených drnů.

Písečná překážka (Bunker)
Pro zvýšení stability trávníku na povrchu písečných překážek lze použít při výstavbě GreenArmor™ System, který je kombinací permanentních rohoží Futerra® TRM a špičkového výkonu protierozního materiálu Flexterra® HP-FGM™ (flexibilní růstové médium).

Vodní překážka
Pro ochranu okolí vodních překážek a strmých svahů na golfových hřištích lze použít při výstavbě GreenArmor™ System, který je kombinací permanentních rohoží Futerra® TRM a špičkového výkonu protierozního materiálu Flexterra® HP-FGM™ (flexibilní růstové médium).- Hlavní stránka -

© 2018, SNADNÝ TRÁVNÍK, s.r.o. – všechna práva vyhrazena